DESTEK FONU HİZMETLERİ

destekÜyelerimizden gelen istekler üzerine, anlaşmalı danışmanlık kuruluşumuz çeşitli destek ve hibe programları konusunda müşavirlik kuruluşlarımıza, sanayicilerimize ve yüklenicilerimize Destek Fonu Danışmanlık (DFD) hizmeti vermektedir.

DFD hizmetimiz esas olarak başta KOBİ’ler olmak üzere paydaşlarımızın,

1. Destek fonlarından zamanında haberdar olmalarını, fonlara kolay ulaşmalarını, proje hazırlama safhasında sağlayacakları katkılarla desteklerden yararlanma olanaklarını artırmayı,
2. Özellikle araştırma geliştirme (Ar-Ge) ile yaratıcılık / yenilikçilik, tanıtım ve ihracata yönelik girişimlerini teşvik etmeyi ve bu çabalara yardımcı olmayı,
3. Böylece işletmelerin verimliliğini artırmak ve katma değeri yüksek ürünler elde edilmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Destek Fonu Danışmanlık Hizmetimiz kapsamında, bilgilendirme amaçlı sınırlı katılımlı toplantılar düzenlenir, toplantı tarihleri bu sitede yayımlanır. Danışmanlık hizmetlerimiz genel olarak aşağıdaki hususları kapsamaktadır:

AB Projeleri
Kalkınma Ajanslığı Destekleri
Bakanlık Destekleri
KOSGEB Destekleri
TÜBİTAK Destekleri

Bunun dışında, belirli projeler için destek almak isteyen kuruluşlar, istedikleri hizmetin açık tanımının yapılması halinde YAÇEM’e başvuruda bulunarak teklif isteyebilirler.

Destek Fonları hakkında daha fazla bilgi almak, YAÇEM’i ziyaret ederek görüşmek veya teklif istemek için Bilgi ve Teklif Formu’nu doldurunuz.

  1. (gerekli)
  2. (gerekli)
  3. (gerekli)
  4. (gerekli)
  5. (e-posta gerekli)
  6. (gerekli)
  7. E-BÜLTEN İSTİYORUM